Masaj salonunda kadına dehşeti yaşattı!

Olay 26 Aralık 2023 tarihinde Çanakkale’de bir masaj salonunda meydana geldi. Ramazan Akarsu, Buket Arıyel’in yüzüne kezzap atarak yaraladı ve olay yerinden kaçtı.

Arıyel’in çığlıklarını duyan çevredekiler durumu 112 Acil Merkezi’ne bildirdi. Arıyel, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Akarsu, Ezine ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı.

Çanakkale 2. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, “canavarca hisle silahla kasten yaralama” ve “kadına karşı basit yaralama” suçlarından tutuklanan sanık Ramazan A. Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Müştekiler Buket A, Tuğçe Y. ve avukatları da duruşmada hazır bulundu.

Sanık Ramazan A, iki yıldır gittiği masaj salonunda olaydan 5 ay önce müşteki tanıştığı Buket A. ile dışarıda da görüştüğünü ve duygusal olarak bağlandığını anlattı.

Masaj salonunun alt katında yer alan iş yeri sahibinin evinin mermerlerini yaptığını ve işinde kullanmak amacıyla olaydan 10 gün önce internetten asit sipariş ettiğini öne süren Ramazan A, asidi sulandırmak için üst kata çıktığında konuşmak istediği Buket A. ile tartıştığını anlattı.

Duruşma:

Akarsu hakkında ‘canavarca hisle kasten silahla yaralama’ ve Tuğçe Yavuz hakkında ise ‘basit yaralama’ suçundan dava açıldı.

Duruşmada Akarsu, “Panikledim” diyerek savunma yaptı.

Arıyel ise Akarsu’nun kendisini Bergen gibi yapacağını söyleyerek kezzap attığını ifade etti.

Yavuz da Akarsu’nun Arıyel’e “Seni Bergen gibi yapacağım” dediğini duyduğunu söyledi.

Mahkeme, Akarsu’nun tutukluluğunun devamını kararlaştırarak, eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

Akarsu’nun, olaydan önce sosyal medya hesabından “Sevdiğinin yüzüne kezzap attı” başlıklı bir video paylaştığı ortaya çıktı.

Arıyel’in tedavisinin ardından psikolojisinin bozulduğu ve olay anını sürekli rüyalarında gördüğü belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir